Háčky a vešáky


Kovaná garnyž - 3 konzole

Ručně kovaná garnýž. Cena zahrnuje tři konzole, tyč a vruty . Rozměr konzole 18x11 cm, délka tyče do 280 cm . Vzálenost tyče od stěny je 10 cm, průměr tyče 16 mm. Ošetřeno kovářskou černí. Garnýže jsou připraveny k odelání 10 pracovních dní od objednávky. Délku tyče napište do poznámky k objednávce !!! (naměřte si kde budou konzole a z každé strany přidejte přesah tyče o 5-8 cm), pokud si nevíte rady, rovnou mi napište zprávu. Porádím Vám a domluvíme se aby jste byli spokojení. Od délky tyče 180 cm je poštovné 550 Kč. Zásilku posílám přes společnost Fofr.cz.

2 000,00 Kč

Kované garnýže - 2 konzole

Ručně kovaná garnýž. Cena zahrnuje dvě konzole, tyč a vruty . Rozměr konzole 18x11 cm, délka tyče do 180cm . Vzálenost tyče od stěny je 10 cm, průměr tyče 16 mm. Ošetřeno kovářskou černí. Garnýže jsou připraveny k odelání 10 pracovních dní od objednávky. Délku tyče napište do poznámky k objednávce! (naměřte si kde budou konzole a z každé strany přidejte přesah tyče o 5-8 cm), pokud si nevíte rady, rovnou mi napište zprávu. Porádím Vám a domluvíme se aby jste byli spokojení.

1 430,00 Kč

Kované madlo

Kované madlo k vaší komodě nebo k zásuvkám do koupelny či kuchyně. Je ošetřeno kovářskou černí a střibrně napatinováno. Madlo je možné natřít pouze kovářsou černí. Dodáváno společně s vruty 5x20. K odeslání jsou 7 pracovních dní od objednání. Rozměr madla: 15x4 cm.

130,00 Kč

Kovaná knopka

Kovaná knopka ke komodě, na zásuvku v koupelně nebo v kuchyni. Ošetřena kovářskou černí a stříbrně napatinována. Po domluvě je možné knopku natřít pouze kovářskou černí. K odeslání jsou připraveny do 7 pracovních dní od objednání. Rozměr: 3,5x3,5 cm.

145,00 Kč

Kovaný svícen / popelník

Ručně kovaný svícen s popelníkem, pro vášnivé kuřáky a pro ty které nebaví hledat zapalovač, poslouží svíčka. Rozměr 32x14 cm, povrchová úprava: kovářská čerň.

850,00 Kč

Kovaný stojan na panáky

Ručně kovaný stojánek na 6 panáků. S očkem pro snadné přenesení nebo zavěšení. Díky třem nohám má stojánek skvělou stabilitu. Povrchová úprava: kovářská čerň. Rozměr: 23x24 cm. Cena je včetně prázdných skleniček.

1 300,00 Kč

Kovaný háček

Vešáček na klíče, bundy, kabáty, kuchyňské náčiní, prostě na cokoliv. Do předsíně, dětského pokoje, loužnice, kuchyně, prostě kamkoliv. Je možné vytvořit háček delší, kratší, s více či méně háčky. Povrchová úprava: kovářská čerň. Rozměr: 23x7cm.

500,00 Kč

Kovaný věšák pětiháček

Vešáček na klíče, bundy, kabáty, kuchyňské náčiní, prostě na cokoliv. Do předsíně, dětského pokoje, loužnice, kuchyně, prostě kamkoliv. Je možné vytvořit háček delší, kratší, s více či méně háčky. Rozměry výrobku:24x6. Povrchová úprava: kovářská čerň.

500,00 Kč

Polička na kořenky

Držák na kořenky do kuchyně. Včetně 6-ti skleniček na koření. Pokud potřebujete jinou velikost držáku, přesně na Vaše skleničky. Prosím kontaktujte mě a rád pro Vás vykovu jakýkoli rozměr. Dodávám je včetně vrutů do zdi. Rozměr výrobku: 34x8x5,5 cm. Povrchová úprava: kovářská čerň.

780,00 Kč

Kovaný obouvák

Kolikrát už se Vám stalo, že jste zlomili při obouvání lžíci? U nás doma se to stávalo pořád. Proto jsem z nutnosti vyrobil kovanou lžíci na obouvání. Zatím se nezlomila ani neohnula. Je to perfektní dárek pro Všechny i pro Vás:) Povrchová úprava: bezbarvý lak. Délka 67 cm.

600,00 Kč

Kovaná mísa

Kovaná mísa, z jednoho kusu velmi dlouhé kulatiny. Dekorativní mísa na ovoce, do které padnou i klubíčka vlny. Není vhodná na ořechy a drobné předměty...:D Povrchová úprava: kovářská čerň. Rozměr: 34x27x6 cm

650,00 Kč