Drobné předměty


Kovaný svícen

Hodí se jak do interiéru tak exteriéru. Jednoduše a moderně zpracovaný svícen. Povrchová úprava: Kovářská čerň.  Rozměr: 20x9x6 cm.

480,00 Kč

Kovaná labuť

Kombinace kovu a kamene v elegantním provedení Povrchová úprava: kovářská čerň a stříbrná patina. Výška cca. 30 cm.

1 500,00 Kč

Kovaná vážka

Vážka která Vám od jezírka jen tak neodletí. Plastika je vhodná jak do vnitřních tak venkovních prostor. Výkovek je přišroubovaný ke kameni. Rozměr vážky bez kamene: 30x29x13 cm. Povrchová úprava: kovářská čerň.

3 400,00 Kč

Kovaný stojan na panáky

Ručně kovaný stojánek na 6 panáků. S očkem pro snadné přenesení nebo zavěšení. Díky třem nohám má stojánek skvělou stabilitu. Povrchová úprava: kovářská čerň. Rozměr: 23x24 cm. Cena je včetně prázdných skleniček.

1 500,00 Kč

Kovaný stojan na vánoční stromeček

Stojan na stromek je důležitou součástí Vánoc. Tento ručně kovaný stojan na vánoční stromek díky třem nohám má skvělou stabilitu a třemi šrouby lze stromek snadno přidělat. Stačí už jen dárky. Otvor na stromek o průměru 5,5cm Povrchová úprava: Kovářská čerň

1 980,00 Kč

Rybářská sada pro začátečníky

Jste vášnivým rybářem a chcete chytat ryby i mimo sezónu nebo Váš domov doplnit o originální dekoraci? Darovat ji můžete i dětem k trénování hrubé i jemné motoriky. Povrchová úprava: kovářská čerň. Délka prutu: 70 cm Délka ryby: 14 cm

850,00 Kč

Kovaný otvírák

Kvalitně zpracovaný kousek oceli pro snadné otevření lahví s korunkovým uzavěrem. Přijemně padne do ruky, s očkem k zavěšení. Povrchová úprava: bezbarvý matný lak.

300,00 Kč

Kovaný zvoneček

Kovaný zvonek, pro štěstí. S otvorem pro zavěšení. Vhodný dárek pro každého komu chcete udělat radost. Povrchová úprava: bezbarvý, matný lak.

420,00 Kč

Kovaný svícen

Ručně kovaný čtyřramenný svícen, lze použít i jako adventní svícen. Povrchová úprava: kovářská čerň Jedná se o ruční práci, každý kus je originál, výrobek se může mírně lišit od fotografie.

1 400,00 Kč

Kovaný štír

Dokonalý tvar těla, osm nohou, klepeta, ocas zakončený jedovým trnem to je štír. Jeden z dvanácti symbolů zvěrokruhu a úžasné zvíře. Rozměr štíra 19x27x19 cm. Povrchová úprava: kovářská čerň.

3 600,00 Kč

Kovaný svícen

Hodí se jak do interiéru tak exteriéru. Jednoduše a moderně zpracovaný svícen. Povrchová úprava: Kovářská čerň. Rozměr 19x16x6 cm.

450,00 Kč

Kovaný svícen

Hodí se jak do interiéru tak exteriéru. Jednoduše a moderně zpracovaný svícen. Povrchová úprava: Kovářská čerň.  Rozměr: 15x11x6 cm.

450,00 Kč

Kovaný stojan na vánoční stromeček

Stojan na stromeček je důležitou součástí Vánoc. Tento ručně kovaný stojan na vánoční stromek díky třem nohám má skvělou stabilitu a třemy šrouby lze stromek snadno přidělat. Stačí už jen dárky. Otvor na stromek o průměru 5,5cm Povrchová úprava: Kovářská čerň

1 980,00 Kč

Kovaný svícen

Hodí se jak do interiéru tak exteriéru. Jednoduše a moderně zpracovaný svícen. Povrchová úprava: Kovářská čerň.

450,00 Kč

Kované autíčko

Každý kluk chce autíčko, které bude odolávat všem nárazům a bouračkám. Povrchová úprava: kovářská čerň. Jedná se o ruční práci, každý kus je originál, výrobek se může mírně lišit od fotografie.

460,00 Kč

Kovaný křížek

Povrchová úprava: kovářská čerň. Rozměr: 12x7 cm Jedná se o ruční práci, každý kus je originál, výrobek se může mírně lišit od fotografie.

400,00 Kč

Kovaný kříž

Kovaný kříž ze čtyř prutů pásoviny, uprostřed snýtovaná čtyřmi nýty. 4 pruty, 4 nýty, 4 strany. JEDEN kříž. Povrchová úprava: kovářská čerň.

1 200,00 Kč

Kované hodiny

Výborný dárek pro milovníky originality a ruční práce. Moderně řešené hodiny ozdobí každou stěnu. Hodiny jsou poháněny běžným hodinovým strojkem na tužkovou baterii, chod je téměř neslyšný. Jedná se o ruční práci, každý kus je originál, výrobek se může mírně lišit od fotografie. Rozměry hodin: 30x30 cm Povrchová úprava: kovářská čerň.

1 750,00 Kč

Kovaný motýl na kameni

Kovaný motýl vhodný do interiéru i do exteriéru. Rád pobývá ve skalkách, v okrasných zahradách i doma za oknem. Má rád sluníčko a čerstvý vzduch. Kovaný motýl je ke kameni přišroubovaný. Rozměr motýla 15x13cm. Jedná se o ruční práci, každý kus je originál, výrobek se může mírně lišit od fotografie. Povrchová úprava: kovářská čerň.

700,00 Kč

Kovaný svícen menora

Kovaná menora. Úžasný předmět plný symboliky a světla. Sedm svíček jako sedm dní stvoření. Povrchová úprava: kovářská čerň. Rozměr: 50x45x10 cm. Jedná se o ruční práci, každý kus je originál, výrobek se může mírně lišit od fotografie.

3 000,00 Kč

Kovaný svícen

Jednoduchý kovaný, svícen s kamenem (dlažební kostkou). Ozvláštní Váš byt nebo cestu. Výška svícnu 45 cm, povrchová úprava: kovářská čerň. 

720,00 Kč

Kovaný dvojháček

Ručně kovaný dvojháček / věšák. Pro zavěšení kabátů a klobouků. Zboží bude vyrobeno na zakázku dle objednaných kusů.  Jedná se o ruční práci, každý kus je originál, výrobek se může mírně lišit od fotografie. Rozměr: 14x7 cm. Povrchová úprava: kovářská čerň. Včetně vrutů.

209,00 Kč